بررسی گوشی LG G6

بررسی LG G6، پرچم‌دار زیبا و متفاوت LG در سال ۲۰۱۷ که کره‌ای‌ها با آن به جمع سازندگان گوشی‌های هوشمند شیشه‌ای پیوسته‌اند.

شرکت LG طی سال‌های اخیر همواره زبان طراحی گوشی پرچم‌دار خود را دستخوش تغییر قرار داده است. از بدنه‌ی پلاستیکی جی ۳ گرفته تا بدنه‌ی فلزی جی ۵، همه‌ی این تغییرات نشان از آن دارند که ال‌جی به دنبال پیشرفت است؛ پیشرفتی که منجر به جلب نظر کاربران و در نهایت فروش بیشتر شود.

نیازمندیهای لواسان

ال‌جی در سال ۲۰۱۷ نیز به سنت خود وفادار ماند و پرچم‌دار جدید خود را با تغییرات گسترده‌ای مانند تغییر در زبان طراحی، نسبت تصویر و متریال بدنه‌ی جدید، در جریان رویداد کنگره‌ی جهانی موبایل امسال در شهر بارسلون اسپانیا، به جهانیان معرفی کرد. ال‌جی جی ۶ قرار است نقش پرچم‌دار کره‌ای‌ها را در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۷ ایفا کند.

ال‌جی سال گذشته جی ۵ را به‌عنوان پرچم‌دار خود معرفی کرد؛ گوشی هوشمندی که قابلیت کلیدی آن، طراحی ماژولارش بود و کره‌ای‌ها نیز سعی داشتند با تکیه بر این قابلیت متفاوت و عرضه‌ی ماژول‌هایی مانند CAM PLUS و Hi-Fi PLUS به سود خوبی از فروش آن دست یابد؛ اما عواملی مانند دشوار بودن فرایند تعویض ماژول‌ها و نیاز به خارج کردن باتری، باعث شدند ال‌جی جی ۵ با اقبال عمومی مواجه نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *