آیفون ۸ اپل چه زمان به بازار خواهد آمد ؟

این‌گونه که پیداست اپل قصد دارد امسال دو گوشی آی‌فون جدید را معرفی کند، گفته می‏شود که یکی از این گوشی‏ها آی‌فون 7S خواهد بود که تغییرات ...

فارنت:این‌گونه که پیداست اپل قصد دارد امسال دو گوشی آی‌فون جدید را معرفی کند، گفته می‏شود که یکی از این گوشی‏ها آی‌فون ۷S خواهد بود که تغییرات کمی را در آن شاهد هستیم، اما گوشی بعدی اپل همان آی‌فون ۸ است که انتظار می‏رود برای اولین‌بار در این آی‌فون شاهد حضور صفحه‏نمایش OLED باشیم.

آیفون 8
ویژگی شارژ بی‏سیم و امکاناتی برای تعامل با محتوای واقعیت افزوده از مواردی است که حضور آنها در آی‌فون ۸ پیش‏بینی شده است. به لحاظ طراحی نیز در آی‌فون ۸ شاهد تغییرات زیادی هستیم و به احتمال زیاد این گوشی نیز راه سایر پرچمداران ۲۰۱۷ را در طراحی پیش‏ می‏‏گیرد و در نتیجه شاهد کاهش نسبت صفحه‏نمایش آی‌فون ۸ با بدنه این گوشی تراز اول خواهیم بود.
اپل رسم دارد تا گوشی‏های آی‌فون خود را در پاییز هر سال رونمایی کند، اما از قرار معلوم آی‌فون ۸ به زمانی بیشتر از پاییز برای رونمایی نیاز دارد. بر اساس گزارش جدیدی که از جانب Business Insider منتشر شده است، ‏ آی‌فون ۸ زودتر از سال میلادی ۲۰۱۸ رونمایی نخواهد شد. از قرار معلوم تامین نبودن تمامی قطعات مورد نیاز برای ساخت آی‌فون ۸ و همچنین چالش‏هایی که اپل در طراحی و اضافه کردن ویژگی‏های جدید در آی‌فون ۸ با آن‏ها روبه‌رو است را می‏توان از دلایل تاخیر پرچمدار بعدی اپل دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *